Hangisi daha tehlikeli?

Sokakta, bahçede kedilere bakıyorum diye beni şikayet edenler, bahçede içip içip şişeleri bahçeye atanlar mı tehlikeli? Kazan dairesi kaç gündür açık, içerisine bir çocuk top, oyuncak kaçırıp veya merakından bakmak için düşse mi daha tehlikeli, okul bahçesinde sulanmayıp kuruyan, yıkılma tehlikesi olan ceviz ağacı mı tehlikeli, yaklaşık bir aydır açıkta duran üzerine yağmur da yağan istifli kömür çuvallarının yıkılması mı daha tehlikeli yoksa kimseye zarar vermeyen bu kediler mi?

Bize dinden imandan bahsedenler, önce efendimizin ahlakı ile bir ahlaklanın ki sonra yaşantınıza yön verin. Şimdi onlara soruyorum “Kedi beslemek sünnet mi değil mi? Bir şeyler öğretilecekse önce insan, hayvan ve doğa sevgisi öğretin, diğerlerini insanlar zaten öğrenir.

1 Yorum

  1. Ağzına sağlık Sayın Hayati Etçi Bey. Hassasiyetinize tüm kalbi duygularımla saygı duyuyorum. İyi ki varsını. Örnek olmanız dileğimle sevgi selamlar.. Şerafettin GÜÇ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler

author

Emma Hayes

There I was in a hot yoga studio with plenty of bright natural light and bending myself into pretzel like positions for the very first time.

instagram